Standard.al

Basha: Ja si mashtron kryeministri Rama sa herë që kapet në kirm

0

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka vijuar sulmet ndaj qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Basha ka publikuar një video, në të cilën sipas tij shfaqet kryeministri Rama duke mashtruar.

Basha shprehet se kjo ndodh sa herë kapet në krim dhe këtë e bën për të mbrojtur pushtetin e tij të lidhur me krimin.

“Sa herë kapet në krim, Edi Rama mashtron për të mbrojtur pushtetin e tij të lidhur me krimin”, – shkruan Basha ndërsa poston videon.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.