Standard.al

Zbardhen emrat e të plagosurve në ish-Bllok

0

Një peson ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë  nga një atentat që ka ndodhur këtë të enjte në zonën e ish-Bllokut, pranë vilës nr.31.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se plagosurit janë Ervis Martini dhe Redi Popesku, ndërkohë akoma nuk dihet për gjendjën e tyre shëndetësore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.