Standard.al

Verifikimet qesharake që i bëhen Ballës nga tabulatet e tij

0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila është ndalur gjatë te çështja e Fushë Krujës, dhe akuzat e oficerit te Policisë Emiljano Nuhu, për prezencë dhe kërcënim nga Taulant Balla. Ajo ka kërkuar sot nga studio e emisionit “opinion” që për zbardhjen e kësaj akuze, “verifikimi për vendndodhjen e Taulant Ballës të bëhet nëpërmjet antenave dhe qelizave të telefonit të z. Balla dhe jo nga tabulatet e tij”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.