Standard.al

Plas në mes të Tiranës, 1 i vrarë dhe dy të plagosur tek ish-Blloku

0

Një person është vrarë me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë mbetur i plagosur në ish-Bllok. Ngjarja e rëndë është shënuar pak çaste më parë në një lokal, ndërsa rrethanat ngelen ende të paqarta.

Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policore. Deri më tani nuk dihen identiteti i viktimës si dhe nje prej te plagosurve. Nderkoho gazetarja Dorjana Bezat raporton se nje nga te plagosurit eshte Ervis Martini, nje emer i njohur ky per policine/ balkanweb.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.