Standard.al

Pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, ja ku po gjen ngushëllim Seldi Qalliu

0

Ndarja e Seldi Qalliut me këngëtaren Mimoza Shkodra tronditi të gjithë fansat, pasi kur mendohej se çifti ishte mirë e bukur së bashku, krejt papritur u njoftua se nuk janë më bashkë me njëri – tjetrin.

Lajmin e ndarjes ishte vetë Seldi që e konfirmoi gjatë puntatës së parë të emisionit “Dance With Me”, ku si një zotëri i vërtetë tregoi se ka ende respekt për Mimozën dhe familjen e saj.

Dhe në këto ditë të vështira, Seldi ka gjetur ngushëllimin tek familja e tij dhe ka vendosur të qëndrojë sa më pranë tyre. Në një postim në profilin e tij në “Instagram”, Seldi shfaqet me tezen e tij duke drekuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.