Standard.al

Deputetja Kadiu: Krenarë për integritetin e PD, Ramën e sollën në pushtet kategoria e ‘Rrajave’

0

Deputetja e Partisë Demokratike, Fatbardha Kadiu, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka ftuar të gjithë demokratët në të gjithë Shqipërinë të ndihen krenar për integritetin dhe dinjitetin e PD-së e cila nuk është bërë rrugë strehë e kriminelëve.

Ajo thotë se Rraja në deklaratën e tij para organeve gjyqësore vërteton për të 100-ën herë se votimet dhe fitorja e zgjedhjeve në 2017 i përkasin vetëm kategorisë së Rrahja-ve.

“Demokratë në mbarë Shqipërinë ndihuni krenar që PD nuk ka pasur dhe as nuk bashkoi në rradhët e saj Rrajas, përkundrazi njerëz me integritet e dinjitet.

Rraja në deklaratën e tij para organeve gjyqësore vërteton për të 100-ën herë se votimet dhe fitorja e zgjedhjeve në 2017 i përkasin vetëm kategorisë së Rrahja-ve.

P.s. Rregjizor po ju dalin aktorët nga skenari….”, shkruan deputetja Kadiu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.