Standard.al

Xhisiela me pështymën e tharë në fyt: Shenjat që kam në trup i kam bërë në një aksident

0

Xheisila Maloku në një intervistë për ‘Open”, ka mohuar gjithçka nga ato që ka kallëzuar gjatë denoncimit.

E pyetur nga gazetarja Eni Vasili ajo ka thënë se shenjat në trup ajo i ka marrë gjatë një aksidenti automobilistik në Fier, ku udhëtonte me të motrën, e cila ngiste makinën. Ndërkohë që me pështymen që dukej se i ishte tharë në fyt, ajo thotë se shenjat e të djegurave në trup i ka bërë vetë në trupin e saj, kur stresohej me të dashurin Rexhepin. Madje ajo thotë se të njëjtën gjë e ka bërë edhe ai. Më pas ajo tregon, se tashmë është penduar për të gjithë atë që ka shkartuar me dëshminë e saj të rreme, dhe se ndihej e keqardhur për babain e ish –të dashurit të saj, deputetin Rahman Raja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.