Standard.al

Video/ Analiza epike e Ylli Rakipit/ Pordha e Veliajt dhe Ramës, ja çfarë ndodh kur…

0

Analisti Yli Rakipi ka dhënë një përgjigje epike, i pyetur për situatën e mediave në vend.

Ai ka thënë se sikur edhe një ‘po…’ të bëjë Erjon Veliaj, ai bëhet menjëherë lajm në Shqipëri. Sipas tij e njëjta gjë ndodh edhe me Ramën e të gjithë të tjetrit, të cilat dalin të gjithë në media.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.