Standard.al

Eni Vasili zbulon deklaratën e fshehtë të Xhisielës: Më urdhëruan të isha në një studio tjetër

0

Gazetarja Eni Vasili, ka zbuluar një të vërtetë të madhe pas intervistës me vajzën e dhunuar Xhisiela Maloku. Edhe pse gjatë intervistës Xhisiela mohoi gjithçka dhe tha se nuk ishte dhunuar, gazetarja Vasili ka rrëfyer një detaj mjaft interesant në bisedën me vajzën.

Vasili tha se në momentin që i ka kërkuar vajzës që të shkojë në emision, ajo i ka thënë që nuk mund të shkojë dhe të flasë LIVE sepse e kanë urdhëruar të shkojë në një tjetër emision, dhe mbrëmjen e sotme Xhisiela ka qenë prezente të studion e ‘Opinion’.

‘Kur i thashë që të vijë në emision ajo më tha që nuk mund të vij LIVE sepse më kanë urdhëruar të shkoj në një tjetër studio”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.