Standard.al

Ekspertja e thotë troç: Xhisiela e ka të shkruar në ballë që gënjen dhe që është e kërcënuar dhe dhunuar

0

E ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili në Top Channel, Mirela Arqimandriti e cila përfaqëson Aleancën Gjinore për Zhvilli”, u shpreh se Xhisiela Maloku është duke gënjyer dhe se frika dhe dhuna e saj i duken në “ballë”.

“Xhisiela është e dhunuar dhe gënjen. Është tipike nga një djalë me një prind të një force politike dhe ajo nuk pranon këtë fakt. Në vend që sot të ishte në emision Xhisiela duhet të ishte në mbrojtje. Ajo, motra dhe mamaja duhet të mbrohen nga shteti. E ka të shkruar në ballë që është e kërcënuar dhe dhunuar“, u shpreh  Arqimandriti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.