Standard.al

Martohet Vilma Masha, zbulohen pamjet teksa ecën në altar

0

Moderatorja e njohur sportive e ‘Digitalb’, Vilma Masha ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare ditën e sotme.

Pamjet e para nga dasma i ka publikuar Ilda Bejleri, e cila ka nxjerrë një ‘InstaStory’ një video teksa Vilma ecën në altar krah të atit.

Ceremonia që ajo ka zgjedhur të bëjë është shumë e thjeshtë dhe është vendosur në taracën e Bashkisë së Tiranës. Mendohet se pas celebrimit do të zhvillohet edhe festa mes miqve dhe familjarëve më të afërt, por gjithçka pritet të mbetet private. Kujtojmë se partneri i Vilmës nuk është personazh publik dhe ajo ka zgjedhur ta ruajë privatësinë e tij.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.