Standard.al

Ja çmimi marramendës i fustanit të Elita Rudit

0

Javën e kaluar, çifti Gjiko dhe Elita i dhanë fund beqarisë.

Dasma e tyre ishte e organizuar në detaje, ku të ftuar ishin dhe shumë fytyra të njohura për publikun shqiptar.

Elita atë natë u shfaqë me dy fustane të ndryshme, por ai i pari i punuar nga Geraldina Sposa rrëmbeu gjithë vëmendjen.

Prive mëson se ky fustan i ka kushtuar Elitës plot 10 mijë euro, por që ajo ka paguar vetëm gjysmën e tij, pasi gjysma tjetër është llogaritur në pjesën e marketingut. Fustan ky i gjithi i ideuar nga vetë moderatorja Elita Rudi.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.