Standard.al

Ironia therëse e Andi Bejtjas me arrestimin e Rrahjas

0

Analisti Andi Bejtja ka ironizuar reagimin e kryeministrit Edi Rama, pas arrestimit të djalit të deputetit socialist, i akuzuar për dhunë dhe përdhunim ndaj Xhesiela Malokut.

Në postimin e tij Bejtja shkruan: Këta edhe kur bëjnë m…, thonë bëmë hallvë

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.