Standard.al

Balliu: Rama është kryeministrër i përdhunuesve

0

‘Kryeministër i Përdhunuesve’, kështu e ka cilësuar Edi Ramën deputeti demokrat, Klevis Balliu. Me anë të një postimi në Facebook, Balliu shkruan se Rama sot pranoi se ëshët ai që komandon drejtësinë.

Sipas Balliut, si cacuni i deputetit Rraja, mund të ketë shumë në Shqipëri, por për Rilindjen Roshi mbetet përdhunuesi i parë.

Ja postimi i Balliut:

KRYEMINISTRI I PËRDHUNUESVE

Po pse more Kryeministër çfarë mundësie tjetër kishe ti?

E para thua e arrestuam!

Me këtë ti e pranon që Prokuroria, Policia dhe drejtësia janë nën komandën tënde.

E dyta flet sikur kishe ndonjë mundësi tjetër pas publikimit të provave nga Oficeri Nuhu, që vetë e sulmove dje.

Ti zotëri e mbajte jashtë burgut djalin përdhunues të deputetit tënd por ishte oficeri Nuhu me guxim që demaskoj këtë krim të rëndë.

Por ti vazhdo, se si çuni i Rrahmanit mund të ketë pafund sot në Shqipëri e që enden të lirë sepse punojnë për Rilindjen.

Mos harro, Rrahmani është i dyti se përdhunues të parë kishe Elvisin.

Por shqiptarët çdo ditë dhe shumë shpejt do të japin atë që ti, banditët dhe përdhunuesit meritojnë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.