Standard.al

Kapet me kokainë në Toyota ‘Yaris’ arrestohet…

0

Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar me banim në Asti, pasi u kap me 11 doza kokaine. Siç raportojnë mediat italiane 23-vjeçari shqiptar u kap në Sarcino në provincën e Bergamos.

Arrestimi i tij u bë të premten gjatë një kontrolli policor në automjetin Toyota Yaris, me të cilin shqiptari po udhëtonte.

Shqiptari 23-vjeçar u arrestua dhe u transferua në Komandën Provinciale të Karabinierëve për procedura të mëtejshme ligjore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.