Standard.al

I vë flakën shtëpisë një i sëmur mendor

0

Një i sëmurë mendor i ka vënë flakën shtëpisë së tij në Patos. Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se në lagjen “29 Marsi”, Patos, ka rënë zjarr dhe si pasojë është djegur banesa, në pronësi të shtetasit H. H., vjeç 64. Sipas të njëjtave burime, dyshohet se zjarrin e ka vendosur vetë pasi është me probleme mendore. Punohet për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 28. 09. 2018, në lagjen “29 Marsi”, Patos, ka rënë zjarr dhe si pasojë është djegur banesa, në pronësi të shtetasit H. H., vjeç 64. Dyshohet se zjarrin e ka vendosur vetë pasi është me probleme mendore. Punohet për sqarimin e plotë të ngjarjes. Neni 151 i Kodit Penal.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.