Standard.al

Rama ha turpin me bukë. Zeri i Amerikes flet për skandalin e Fushe-Krujës

0

Kreu i grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka reaguar sërish për skandalin e Fush-Krujës, ku një vajzë jetime u përdhunua nga djali i deputetit socialist.

Sipas tij kjo ngjarje e rëndë u bë jehonë edhe nga Zëri i Amerikës, ndërkohë që Rama hesht dhe vijon të hajë turpin me bukë.

Ja çfarë shkruan Vasili në Facebook:

Zeri i Amerikes flet per skandalin e Fushe Krujes,kryeministri e ha turpin me buke.

Zëri i Amerikës jep lajmin:

” Skandali i Fushë Krujës vetëm një ditë më parë u referua nga Policia në Prokurori”.

Deri ne Amerike eshte e qarte se banditet e kryeministrit kane fshehur skandalin e perdhunimit dhe kane perdhosur shtetin.

Kryeministri ky genjeshtar pa sherim kishte deklaruar se do ti largonte te tijet te perfshire ne skandale menjehere.

Po ku ka mendere ky.

Ky eshte njesh me perdhunuesit.

Ç’skandale pret ky apo per nje te cmendur si ky perdhunimi i shtetit,i policise dhe i personit jane normalitete.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.