Standard.al

Luana Vjollca dështon në photoshop, fansat ja vënë në dukje

0

Luana Vjollca adhurohet nga shumë fansa nga të cilët merr shumë komente dhe like.

Mirëpo në një foto postuar së fundmi ku u shfaq me fustanin e zi, fansave nuk ju ka shpëtuar një detaj.

Bëhet fjalë pikërisht për belin e moderatores i cili në foto duket në një diametër realisht shumë të vogël dhe këtë fakt e kanë vënë në dukje edhe disa fansa me komentet e tyre në postin e moderatores seksi.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.