Standard.al

Harrojini pozat seksi, Dafina Zeqiri mbulohet me shami, dalin fotot

0

Dafina Zeqiri ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave me rikthimin e bujshëm që bëri në muzikë me këngë që u kthyen në hite si “Fuego” apo “Kalon” të cilat kanë arritur miliona shikime në Youtube.

Këngëtarja shqiptare që prej kohësh tashmë banon në Amerikë, ka tërhequr shpesh vëmendjen edhe me postimet provokuese në Instagram.

Megjithatë së fundmi Dafina ka hequr dorë nga këto postime dhe ka filluar të publikojë foto me shami.

Këngëtarja ndodhet në Turqi ku ka pozuar para xhamisë me një shami në kokë dhe e veshur sportive.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.