Standard.al

Nëse keni zemër të dobët, mos e shikoni këtë VIDEO të Encës

0

Këngëtarja Enca Haxhia e ka gati projektin e saj më të ri muzikor.

‘Kujt po i han’ titullohet kënga në të cilën vjen në duet me DonPhenom.

Tani kur xhirimet kanë përfunduar dhe Enca, po e cilëson këtë si klipin më të mirë, që e ka realizuar ndonjëherë, deri në publikimin e tij, ndjekësit po i mban kureshtar çdo ditë me foto e video nga klipi.

Në një të fundit ajo shfaqet aq provokative sa një pjesë të madhe të gjoksit e ka treguar.

Për klipin e ri i cili do të publikohet shumë shpejtë ajo i ka bërë edhe flokët e kuqe. Sa i përket këtij dueti, si erdhi deri te bashkëpunimi me Encën, DonPhenom flet për ‘Mirage’.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.