Standard.al

Denoncimi: Ja Lushnja e babëzisë siçiliste

0

Qytetarët denoncojnë çdo ditë e më shumë shkelen e ligjit nga ana e zyrtarëve socialistë. Ndërkohë që qytetarëve të thjeshtë po u prishen shtëpitë dhe bizneset edhe pse i kanë me letra ato, zyrtarët dhe miqtë e pushtetit nuk pyesin për ligjin, përkundrazi zaptojnë dhe pronën publike.

Qytetarët e Lushnjës kanë denoncuar tek ish-kryeministri se si zyrtarët e PS-së kanë zaptuar pronën publike dhe kanë ndërtuar pa leje.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri:

Kjo është Lushnja e babëzisë siçiliste!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Kjo shtepi eshte e drejtorit te emergjencave ne bashki lushnje Milto dhima dhe djali drejtor ujesjellesi

Kjo shtepi e ka zaptuar polikliniken dhe ka marr hapesire publike as 70 cm nuk eshte kurse pjesa tjeter ka bere qymez per pulat kane bllokuar pjesen e shkalleve dhe si kane lene 1cm hapesire nga ana tjeter kane mbjell ullinje As bashkia as shendeti publike dhe as IKMT svene ujin ne zjarr Te bjere zjarr ska nga hyn zjarrefikesi as per te lyer ska vend se jane ndertuar ngjityr”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.