Standard.al

Rita Ora në lidhje me këngëtarin Chris Brown?

0

Chris Brown dhe Rita Ora janë në një lidhje prej disa javësh, raportojnë mediat e huaja.

Sipas MTO News është konfirmuar se dy këngëtarët janë çift.

Ata u filmuan dje gjatë gjithë natës së bashku në një parti në Milano.

Rita dhe Chirs morën pjesë në disa shfaqje në Javën e Modës në Milano dhe më pas u zhvendosën në një klub ku kërcyen dhe pinë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Sipas mediave rozë, pas festës ata shkuan në hotelin e Brown, ku kaluan pjesën tjetër të mbrëmjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.