Standard.al

Humbën jetën tragjikisht, ja kush janë dy viktimat

0

Dy persona kanë humbur jetën tragjikisht pasi kanë rënë në një pus.

Ngjarja ka ndodhur në Torovicë të Lezhës.

Dy të rinjtë po gërmonin për të hapur pusin dhe janë rrëzuar.

Mëson se bëhet fjalë për dajën dhe nipin, 35 dhe 21 vjeç.

Martin Gjonaj dhe Marjan Ndoci ishin duke punuar në momentin kur i ka zënë një masiv dheu.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, ambulanca dhe zjarrfikësja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.