Standard.al

Basha: Ja kush janë “dy gjëmat e mëdha” që kanë kapur vendin

0

Kryetari i Partisë Demokratikë, Lulzim Basha u shpreh se lidhja e politikes me krimin dhe kapja e ekonomisë nga krimi, janë “dy gjëmat e mëdha” që kanë kapur vendin.

Ai i mëshoi vetingut në politikë si zgjidhje për qytetarët e sipërmarrësit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.