Standard.al

Parashikimi i motit për sot, 23 shtator 2018

0

E diel, 23 shtator. Vendi ynë do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike pra me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në mesditë dhe prani të mjegullinës përgjate luginve. Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugperëndim  (SW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 2  lartësi  vale 0,3  deri në 0,5 metër  në det  të hapur.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         14/29°C
Zonat e  ulëta           16/33°C
Zonat  bregdetare   18/32°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.