Standard.al

Narkokryetari Artur Bushi baron i drogës në Kruje. Ja fiset e përfshira…

0

Kreu i Bashkisë së Krujës Artur Bushi, kontrollon dhe mbron parcelat e mbjella me kanabis në malësitë e Krujës’.

Ky ka qënë thelbi i denoncimit që një qytetar i ka dërguar ish-Kryeministrit Berisha.

Qytetari në fjalë ka përmendur edhe emrat e fiseve që merren me prodhim e trafikim kanabisi dhe që kanë mbrojtjen e kryebashkiakut.

Ja postimi i plotë i ish-Kryeministrit   

Narkokryetari Artur Bushi baron i droges ne Kruje!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Mirmengjes Doktor berisha te uroj shendet e jete te gjate.Dua te tregoj se ne malsine e Krujes fshati bruz -mal eshte e mbjelle me kanabis e gjithe zona.

Dhe jane te mbrojtur nga kryetari i bashkise se krujes Artur Bushi.sepse merr perqindjen e vet Fisi me mbiemer Krruta fisi me mbiemer Afmati fisi me mbiemer Murati fisi Belba te gjithe keta persona mbrohen nga Tur bushi…

Riza Krruta eshte organizatori qe i dergon parat tek tek kryetari i bashkise..Te lutem anonim sepse keta jane grup i rrezikshem dhe na vrasin Doktor eshte informacjon nje mije perqind i sigurte”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.