Standard.al

Sondazhi në Kosovë, Ritën e duan më shumë se Duan! Ja reagimi i Dua Lipës

0

Që ka rivalitet mes këngëtareve Rita Ora dhe Dua Lipa, kjo tashmë është e ditur.

Pas artikullit të gjatë të ditës së djeshme nga ‘The Sun’, që shpjegon gjerësisht pse ato të dyja nuk i kanë ‘punët mirë’, gazetari Adriatik Kelmendi ka vendosur t’i pyes shqiptarët se kush është më e mira.

Nga shumë ndjekësit e tij, është vendosur që Rita është më e dashur e më e vlerësuar, ndërsa kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Duas.

Kelmendi ka treguar se me këtë rast, Dua ka reaguar duke ia fshirë nga lista e ndjekësve të saj në rrjetin sociale Twitter, ndërsa ai shkruan se nuk është faji i tij aspak.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.