Standard.al

Shpërthen Basha: Drejtësia ka mbaruar, krimi triumfon

0

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka deklaruar se me lëvizjen e prokurorëve, dyshja Rama-Marku, shkatërruan përfundimisht hetimin për Tahirin dhe përgatitën mbylljen e dosjes së tij.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se kjo dyshe me të njëjtin skenar po përgatit dhe lirimin e Shullazit.

Postimi i plotë:

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.