Standard.al

Temperaturat vazhdojnë të larta, sot 33°C në…

0

E mërkurë, 19 shtator,  moti do të mbetet i qëndrueshëm me kthjellime dhe alternime  vranësirash në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 2  lartësi  vale 0,3  deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të  jenë me rritje.
Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         13/29°C
Zonat e  ulëta           14/32°C
Zonat  bregdetare   18/33°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.