Standard.al

Ledri Vula emërohet në postin e rëndësishëm që s’ka lidhje me muzikën

0

Ledri Vula është një prej reperëve më të suksesshëm të kohës dhe këngët e tij janë kthyer në hite.

Ndjekësit e tij në Instagram sa vijnë e rriten, ashtu siç po ndodh edhe me karrierën e tij jo vetëm në muzikë. Sipas burimeve, shumë shpejt Ledri do të emërohet në një post të rëndësishëm në Kosovë, që nuk ka të bëjë me muzikën, shkruan Blic.

Klubi basketbollistik “Z-mobile Prishtina” do ta emërojë reperin si kryetarin e klubit KB Prishtina. Zyrtarizimi i tij si nënkryetar pritet të bëhet në një konferencë për media

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.