Standard.al

Vasili: Kryeministri në Jal, armik i shfrenuar që godet popullin (VIDEO)

0

Kreu i grupit parlamentar Petrit Vasili ka shperndare nje video ne rrjetin social facebook, ku shihet qarte dhuna qe policet ushtrojne ndaj qytetareve.

Postimi ne facebook: 

Kryeministri ne Jal, armik i shfrenuar qe godet popullin.

Kryeministri dhunon me urrejtje njerezit ne Jal, ne fshatin e gjoja origjines se tij.
Ky i çekulibruar menderisht ka leshuar çakejte e tij mbi njerezit e thjeshte ne Jal.
I pabese dhe i pashprese eshte leshuar mbi burrat, grate dhe femijet, qe kane lene kockat per te mbijetuar.
Vunoi, ky fshat krenar ,punetor dhe dinjitoz, padrejtesisht po vuan skizofrenine e nje bastardi pa dinjitet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.