Standard.al

‘Të pëlqeja më shumë ku ishe e shëndoshë’, këngëtarja i kthehet keq komentuesit: Ti dukesh…

0

Linda Halimi është një nga këngëtaret e njohura, e cila pikën më të fortë ka padyshim zërin.

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision është përfolur gjatë për luftën me kilet e tepërta, duke u kthyer kështu në një inspirim për të gjithë.

Megjithatë një fans e ka irrituar këngëtaren. Në një prej fotove ai i shkruan:

“Të pëlqeja më shume të shëndoshë dhe me pak vetëvlerësim”

Ndërkohë Lindita nuk është kursyer dhe i është kthyer.

“Ti dukesh me të vërtetë budalla dhe injorant dhe une jam alergjike nga idiotët”.

Ndër të tjera në ‘Insta story’ Lindita shkruan:’Burra si ky janë dhunues , shpirt lige! Imagjinoni nëqoftëse ai ka një grua dhe tortura që ajo do durojë përditë për t’iu nënshtruar atij’.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.