Standard.al

Shkrumbohet nga zjarri makina e një gruaje në Shkodër

0

Makina e një gruaje në Shkodër u shkrumbua nga zjarri. Mjeti Ford me targa AA 368 RA në pronësi të A.L ishte i parkuar afër shtëpisë në rrugën “Qemal Draçini”.

Sipas dëshmive nga vendi i ngjarjes, zjarri mund të ketë qenë i qëllimshëm. Makina më parë ishte spërkatur me benzinë dhe  i ishte vënë flaka.

Policia ka shoqëruar disa persona dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë rreth vendit të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.