Standard.al

Rashel Kolaneci provokon me kërcimin e saj në ‘Dance with me’

0

Modelja Rashel Kolaneci është një nga modelet   më të ndjekura në Instagarm me rreth  300 mijë ndjekës.

Ajo është një nga më të komentuarat në showbizin shqiptar, çdo foto dhe video e saj kthehet në lajm.

Modelja së fundmi  është bërë pjesë e programit ‘Dance with me’ .

Dje ishte nata  e parë e spektaklit dhe ajo e nis me  një kërcim mjaft provokues.

Më poshtë mund të shihni kërcimin e plotë të Rashelit në ‘Dance with me’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.