Standard.al

Motra e Rita Orës komenton Era Istrefin, shihni si e quan ajo

0

Vera ishte sezoni i sukseseve të njëpasnjëshme për Era Istrefin, 3 këngë të reja dhe performanca në finalen e Kampionatit Botëror të Futbollit në Rusi, krah Will Smith dhe Nicky Jam.

Era së fundmi ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, foto  ku ajo duket shumë bukur dhe kështu ka tërhequr vëmendjen e motrës së Rita Orës, Elenës.

Ajo e quan bukuroshe këngëtaren shqiptare dhe kështu ka treguar se e pëlqen Erën.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.