Standard.al

Moderatorja Elita Rudi na njeh me pajën e saj

0

Më në fund moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko i japin fund beqarisë,është ky lajmi që prej disa ditësh ka pushtuar mediat rozë.

Çifti do të kurorëzojë dashurinë e tyre më 21 shtator me një dasëm që siç duket do të jetë tradicionale pasi Elita po i zbzton me përpikmëri zakonet.

Ditën e sotmë moderatorja ka postuar një foto ku tregon pajën, ç’ka ka sjellë dhe reagime dhe urime të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë që moderatorja ditën e djeshme zbuloi dhe ftesat e sasmës në një postim në Instagram ku tregonte seçdo i ftuar i kanë dërguar nga një shishe verë bashkë me ftesën.

Image

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.