Standard.al

E rëndë/ Del nga rruga autobusi me 50 turistë çekë

0

Një autobus me turistë çekë është aksidentuar në zonën e Llogarasë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ku autobusi me 50 turistë u doli nga rruga dhe u përplas me bordurën anësore.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar. Ndërsa policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.