Standard.al

Braimllari: Shteti ka rënë! Qytetarët duhet t’i çojnë hajdutët aty ku e kanë vendin

0

Deputeti i LSI Endrit Braimllari permes nje postimi ne facebook ka reaguar ashper ku ka akuzuar kryeministrin e Edi Rama si hajdutin. Braimllari shkruan se sot hajdutet e qeverisë pranuan se donin të vidhnin pronën publike me ligj.

Postimi i plotë: 

Kryeministri hajdut urdhëroi dy hajdutët e tij: hajdutin e bashkisë, në kohën kur drejtonte bashkinë e Tiranës dhe hajdutin e qeverisë, të flasin sot në komision për një ligj hajdut.
Sot hajdutët e qeverisë pranuan se donin të vidhnin pronën publike me ligj.
Shteti ka rënë!
Qytetarët duhet t’i çojnë hajdutët aty ku e kanë vendin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.