Standard.al

Revoltohet Vasili: Trafikantët e Ministrisë së Brendshme përgenjështrojnë veten LIVE

0

Pas intervistes ne News 24, kreu i grupit parlamentar te LSI Petrit Vasili, ka reaguar dhe ne nje postim ne facebook, ku shkruan se trafikantët e Ministrisë së Brendshme përgenjështrojnë veten LIVE.

Postimi i plotë: 

Trafikantët e Ministrisë së Brendshme përgenjështrojnë veten LIVE.

Sot, trafikantët që drejtojnë Ministrinë e Brendshme tentuan të përgënjeshtrojnë live, ndërsa po bëja publike në News 24 sasitë e tmerrshme të drogës, që kapet në Itali.

Këta idiotë janë kaq qesharakë sa që në kohën që bënin gjoja përgënjeshtrimin e porositur nga trafikantët e ulur nëpër zyra nga kreu në fund, po në ato momente u kap një sasi tjetër 800 e ca kg droge me vlerë 6 milionë euro.

Po ju vë në dispozicion edhe foton live që demaskon dhe u nxjerr bojën këtyre të paturpëve që urrejnë shqiptarët dhe janë njësh me trafikantët.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.