Standard.al

Nipi i kujt deputeti është djali i vogël që shfaqet në videoklipin e Stresit

0

Muajin e kaluar Stresi publikoi videoklipin e tij më të ri me titull “Gunshot” që erdhi në bashkëpunim me reperin kosovar Anestezion. Në videoklip Stresi shfaqet në shoqërinë e disa djemve dhe një djali të vogël.

I ftuar në “Zonë e lirë” mbrëmjen e sotme Stresi ka zbuluar se ai është nipi i deputetit të PDIU Aqif Rakipit.

Braneli është fans i Stresit dhe në klip shfaqet me një performancë simpatike. I pyetur nga Çani nëse një fëmijë aq i vogël lejohet të dal në klipe të tilla, Stresi u përgjigj se personazhi më i vogël në klip ju përshtat menjëherë rolit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.