Standard.al

Kryemadhi ironizon Ramën: Ky edhe kopjacin s’e bën mirë…

0

Kryemadhi ironizon Ramen per vendosjen e emrit te poeteve kombetar te avioneve te air albania. Kryetarja e lsi ne nje status e saj ne Fb ka postuar nga kompania norvegjeze norwegian air shuttle per te cilen thekson se kjo kompani ka sjelle risine e vendosjes se emrave te avioneve ne respekt te heronjve dhe shkrimtareve te Norvegjise. “Por ky edhe kopjacin se ben mire”, ka ironizuar kryeministrin, kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi.

Postimi i plotë:

Norwegian Air Shuttle e kanë bërë më parë, në respekt të heronjve, shkrimtarëve të tyre.
Ps. Ky edhe kopjacin s’e bën mirë…

Fotografia e Monika KryemadhiFotografia e Monika Kryemadhi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.