Standard.al

Konfirmohet vendi, data dhe të ftuarit në dasmën e Gjikos dhe Elitës

0

Gjiko dhe Elita Rudi do të finalizojnë lidhjen e tyre të dashurisë me 21 shtator. Lajmin e ka konfirmuar Prive duke publikuar fotografinë e ftesës.

Dasma e tyre do të zhvillohet në White Garden Hotel, i cili ndodhet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Thuhet se ceremonia do të bëhet në ambient të hapur ku do jenë të ftuar 700 persona.

Nuk na mbetet gjë tjetër vetëm që të presim ditën e madhe kur moderatorja Elita të shkëlqejë me fustanin e nusërisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.