Standard.al

Temperatura në rritje këto ditë, ja çfarë pritet…

0

E shtunë,15 shtator. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare  deri të dendura ku në zonat malore do të ketë rreshje shiu të izoluara. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetëi forcës  2  lartësi  vale 0,3  deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të  jenë me rritje.
Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         12/28°C
Zonat e  ulëta           14/32°C
Zonat  bregdetare   17/30°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.