Standard.al

Zbulohet sozia e reperes Taynës

0

Ka vetëm pak kohë që ka debutuar në tregun muzikor shqiptar, e vetëm brenda tre muajve, Tayna ka rritur të publikojë tre videoklipe duke arritur shumë sukses.

Ashtu si shumë VIP-ave dhe sozia e reperes i është gjetur.

Ka qënë Enca që ka postuar në Instastory një video të një fanse të saj që këndon këngën ‘Rendez vous’, por ngjashmëria e fanses me Taynën ka rënë mënjëherë në sy.

Madje shumë kanë menduar që ka qënë Tayna vazja në video, identiteti i të cilës nuk njihet.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.