Standard.al

Marina dhe Geti shkojnë me pushime, aty ku do të ishin të gjithë

0

Dy ditë më parë me anë të postimeve të tyre në Instagram, Geti dhe Marina treguan se po arratiseshin nga Shqipëria duke treguar valixhet.

Largimi i tyre erdhi i papritur pasi në një periudhe të tillë, ku Marina pritej të na zbulonte ndonjët të re mbi fatin e saj në ekran, por moderatorja paska vendosur të relaksohej.

Geti dhe Marina aktualisht ndodhen në Havana, Kubë aty ku të gjithë do donim të shkonim, pasi vendi njihet për bukuri manhitëse.ImageÇifti kanë postuar në profilet e tyre në Instagram foto që të lënë gojë hapur dhe plot ngjyra.

ImageMarina ka pozuar para dy makinave shumë të veçanta dhe po ashtu dhe Geti duke tërhequr menjëherë vëmëndjen e ndjekësve.

Image

Image

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.