Standard.al

Basha i jep përshëndetjen e lamtumirës Donald Lu-së

0

Kryetari i partise demokratike Lulzim Basha eshte takuar me donald Lu duke i dhene pershendetjen e lamtumires. Basha shkruan ne postimin e tij se ndihet krear per miqesine dhe bashkepunimin me SHBA

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.