Standard.al

Zhduket 16 vjeçarja në Maliq

0

Një vajzë 16-vjeçare nga fshati Vloçisht i Maliqit ka ikur nga shtëpia dje dhe nuk dihet ku ndodhet.

Nëna e saj, V.R, 39 vjeçe, banuese në fshatin Vloçisht-Maliq, ka bërë kallëzim dje më 11 shtator 2018,  se i është larguar nga banesa vajza K.R, 16 vjeçe.

Policia e Korçës nga ana e saj njoftoi “po punohet për gjetjen e saj”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.