Standard.al

Vajza e Madonës sfilon topless

0

Vajza e Madonës,Lourdes Leon ka sfiluar topless në Javën e New York Fashion.

21 vjeçarja sfilio për Gypsy Sport për koleksionin Pranverë –Verë 2019.

ImagePasardhësja e ikonës së muzikës ka sfiluar e zbukuruar me një varësë me guacka të cilat kishin mbuluar gjoksin e saj dhe me xhinse të grisura dhe shtatë të ulur, duke treguar kështu të gjitha asetet e saj.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndjen ishin këmbët e saja të cilat ishin të pa depiluara.

.Ajo donte të tregonte një pamje të femrës siç e ka bërë ‘nëna natyrë’.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.