Standard.al

‘Sa kot një copë zhgarravine do të bëj divën’. Roza Lati i kthehet keq gruas së martuar

0

Roza  Lati kohët e fundit është vënë në qëndër të vëmëndjes për shkak të fotove të publikuar nga ajo topless.

Ndonëse moderatorja shfaqet shumë seksi, disa ndjekës e kanë kritikuar.

Mirëpo ajo nuk j’ua ka lënë mangët përgjigjen.

Disa prej tyre i ka postuar dhe në Instastory për ti dhënë një mësim të gjithëve.

’Sa kot një copë zhgarravin do të bëj Divën një pëllëmbë sipër tokës, nuk je ti për këtë lloj fotosh, cfarë do të tregosh dhe gjyshja ime ka linja më të bukura se ty, mendjemadhe dhe pordhace’ i shkruan një  ndjekëse.

‘Me atë gojë të pisët e puth gocën dhe burrin? O zot jepi këtyre qe hajnë mbeturina ushqimore trupore kot.Grua e martua me fëmijë, katandi rri shan nëpër komente, e paedukatë ‘ i është përgjigjur Roza.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.