Standard.al

Parashikimi i motit, 12 shtator 2018

0

Më 12 shtator  vendi ynë do të mbetet me  kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 -15 m/sek me intesitet më të lartë në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës  3-4  lartësi  vale 1,0 deri në 1,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të  jenë rritje në mesditë.
Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         13/29°C
Zonat e  ulëta           15/32°C
Zonat  bregdetare   18/31°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.